slovensky   English   Deutsch    TV Bezdedoland   Oficiálna stránka Tomáša Bezdedu   Facebook   FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia Registrácia   Prihlásenie Prihlásenie   
 Antibezdedoland Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Pridať novú témuZaslať odpoveď
Autor Správa
Lusi
admin
admin

Založený: 02 august 2006

PríspevokZaslal: So február 22, 2014 3:32 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

kowalski napísal:

Lusi ale co myslis tym ze maju dat pokoj? Ze uz sem nemaju pisat/ chodit?
...tak az tak podrobne som sa nad tym nezamyslala a ani sa nebudem nad tym zamyslat Wink Laugh
...proste nemam rada hadky a skor som tym chcela povedat, ze ja chcem pokoj a nechce sa mi uz rozoberat toto... ja som tu, lebo sa mi Tosova hudba paci... nechce sa mi riesit, nechce sa mi pisat o takychto veciach... proste, nie som hudobny odbornik ani odbornik na hudobny marketing a ak vy ste, tak mne dajte pokoj LOL Laugh Sunny Sunny
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránky
Lusi
admin
admin

PríspevokZaslal: So február 22, 2014 3:44 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

kowalski napísal:
... muzikanta posuva dalej nielen chvala ale aj kritika, takze ak sa chce tomas posuvat dalej a robit dalsie albumy mohlo by ho zaujimat aj to, co ludom na albume nevyhovuje. Samozrejme ta kritika by mala byt formulovana tak aby nikoho neurazala a samozrejme je na Tomasovi ci ju chce pocut alebo nie.

myslis, ze Tosa posunu dalej slova ako: sklamal ma, hudba nie je dost kvalitna, som znechuteny albumom, Toso sa rozmiena na drobne, nepomaha mu taketo "personalne fandenie", do radii musi robit "inu" hudbu, bezdedoland je kontraproduktivny...

dakujem, mne to vsetko pripada len ako kazdemu je lahko kybicovat a Tosovi su tieto ich rady na prd LOL LOL LOL LOL
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránky
Medvedik
out of this world

PríspevokZaslal: Ne február 23, 2014 12:09 am Odpovedať s citátomNávrat hore

Lusi napísal:
myslis, ze Tosa posunu dalej slova ako: sklamal ma, hudba nie je dost kvalitna, som znechuteny albumom, Toso sa rozmiena na drobne, nepomaha mu taketo "personalne fandenie", do radii musi robit "inu" hudbu, bezdedoland je kontraproduktivny...

dakujem, mne to vsetko pripada len ako kazdemu je lahko kybicovat a Tosovi su tieto ich rady na prd LOL LOL LOL LOL

ja mam len fakticku poznamku a sice ze imho kibicovat nie je vobec take lahke ako ti to moze pripadat a to hore uvedene nie su ziadne rady na prd, iba zakladne konstatovania, ale zhrnula si ich celkom dobre (azda az na to, ze namiesto "hudba nie je dost kvalitna" by som skor dal "spev nie je dost kvalitny" Cool ) Thumleft Tlieskam LOL LOL LOL
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Lusi
admin
admin

PríspevokZaslal: Ne február 23, 2014 11:49 am Odpovedať s citátomNávrat hore

Medvedik napísal:
Lusi napísal:

ja mam len fakticku poznamku a sice ze imho kibicovat nie je vobec take lahke ako ti to moze pripadat a to hore uvedene nie su ziadne rady na prd, iba zakladne konstatovania, ale zhrnula si ich celkom dobre (azda az na to, ze namiesto "hudba nie je dost kvalitna" by som skor dal "spev nie je dost kvalitny" Cool ) Thumleft Tlieskam LOL LOL LOL

no vidis, tak aspon to mame zhrnute Salut Laugh ROFL
kowalski

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: Ut marec 04, 2014 10:32 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Lusi napísal:
kowalski napísal:
... muzikanta posuva dalej nielen chvala ale aj kritika, takze ak sa chce tomas posuvat dalej a robit dalsie albumy mohlo by ho zaujimat aj to, co ludom na albume nevyhovuje. Samozrejme ta kritika by mala byt formulovana tak aby nikoho neurazala a samozrejme je na Tomasovi ci ju chce pocut alebo nie.

Mne niekedy pripada ako keby Medvedik hodnotil uplne iny album - Medvedik si si isty, ze si pocuval Tosov Bronzovy? Wink

out of this world

PríspevokZaslal: So marec 15, 2014 1:01 am Odpovedať s citátomNávrat hore

kowalski napísal:
Mne niekedy pripada ako keby Medvedik hodnotil uplne iny album - Medvedik si si isty, ze si pocuval Tosov Bronzovy? Wink

Bear njn, vlastne nemozem si tym byt uplne isty, lebo zatial ten album nemam, ale pravdepodobnost toho, ze to co som pocul a videl bolo naozaj z toho albumu je asi vyssia ako toho, ze sa rano zobudim a zistim, ze to bol len zly sen Scratch LOL Laugh i ked stale nemozem tomu co sa udialo a deje uverit, je to fakt ako nejaka absurdna parodia... Neviem 2 Nie
Medvedik
out of this world

PríspevokZaslal: Ne apríl 20, 2014 11:37 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

hm, neviem comu mozem vdacit za to, ze ta bezdedoabsurdiada odrazu ustala, ci sa jednoducho len prave vycerpali moznosti takzvanej "propagacie" alebo si niekto nieco uvedomil, v kazdom pripade velmi mi tento mesacny pokoj prospel... :thanx: Bear Sunny

zistujem, ze moj optimizmus je asi ozaj bezmedzny, kedze sa mi znovu vracia chut ist niekam na koncert, obcas si pustim alebo zanotim nejaku-tu pesnicku a opat prepadam iluziam, ze Maestro pracuje na niecom znamenitom smile280 LOL LOL LOL myslel som si, ze z toho bronzoveho albumu bude hanba na tri zimy, teraz si hovorim, ze by to napokon mohla byt len taka mala sezonna hanbicka jednozimova No tak LOL LOL LOL viem, ze ma to asi rychlo prejde akonahle schyta moja dovera dalsi uder (vo vzduchu visi tusim najma este nejaka vyhrazka klipom Laugh ), ale momentalne, drahe sestry, chcel som sa podelit s tym, ze mam v tomto velkonocnom case skvely pocit ako za starych dobrych cias a dufam v bezdedovzkriesenie Prosim prosim Rock Sunny Sunny Sunny Tlap Whee: Ole
kowalski

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: Po apríl 21, 2014 8:32 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Vidis co narobi taky abstak Medvedik MR.Green z toho vyplyva, ze si bezdedozavislak Wink
Joj a ked spominas koncert hned by som isla s tebou - ved vlastne preto som sem zavitala, ci tu nie su nejake nove hlasenia o koncertoch Prosim prosim

Pridať novú témuZaslať odpoveď

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému