slovensky   English   Deutsch    TV Bezdedoland   Oficiálna stránka Tomáša Bezdedu   Facebook   FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia Registrácia   Prihlásenie Prihlásenie   
 Všetky Tošove Foto Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Pridať novú témuZaslať odpoveď
Autor Správa
Medvedik
out of this world

Založený: 02 august 2006

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 6:46 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

aika napísal:
Medvedik napísal:
kowalski napísal:
A inak neviem, co je na tomto zle

podla mna je to pozerstvo v zmysle stylizacie do role, ktora je neprirodzena a medialna prostitucia v zmysle samoucelneho poskytovania a prezentovania svojho tela na poziadanie za financnu uhradu Wink to pokladam za zle-skodlive javy ako pre spolocnost, tak aj pre osobu, ktora do tychto praktik sklzne Cool su to vacsinou ubohe existencie, ktore sa snazia takymto sposobom zaujat a privyrobit si, zial Tomas sa tento rok zatial opat odklonil na tuto kolaj (ci uz ucinkovanie v Tvoja tvar znie povedome, Zlate casy s Adelou, siposovej night klube alebo tento photoshooting... a ktovie do coho ho este Markiza a to toxicke prostredie namoci Rolling Eyes ), vazne ma nasliapnute na ten titul "Traged roka" Laugh Confused ostava mi len dufat, ze sa vcas spamata, prestane posluhovat zvratenostiam a bude pokracovat vo svojom skutocnom poslani a razit si vlastnu cestu v celistvom sulade so svojou osobnostou Prosim prosim aj co sa fotiek tyka - iba slaba osobnost sluzi fotografovi, silnej osobnosti sluzi fotograf Mudrc Idea LOL

Shocked Medvedík nevychádzam z údivu, čo Ty dokážeš z jednej fotky vyfabulovať. Laugh Ty si tým už posadnutý. Laugh S týmto Tvojím názorom absolútne nesúhlasím. Tieto Tvoje konšpiračné teórie sú podľa mňa zvrátené. Rolling Eyes Už Ti vadí aj účinkovanie v Zlatých časoch alebo účinkovanie v Siposovej šou, ktorú si ani nevidel. Laugh O Tvojej tvári ani nehovorím. Atď. atď., ani to nejdem ďalej rozoberať, ale Ty týmto Toša urážaš a nielen Toša, ale vlastne aj všetkých, čo v týchto šou účinkovali. Pozor, aby si neskončil u docenta Chocholouška. Laugh

Bear a ja nevychadzam z udivu, co z mojho prispevku dokazes vyfabulovat ty smile270 LOL LOL LOL nemusis mat o mna obavy, ja Chocholouska nepotrebujem, skor sa zamysli, ze dost casto unho koncia tzv. celebrity a to prave z pricin, ktore som spominal Idea Wink

out of this world

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 7:09 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

kowalski napísal:
v takomto filozofickom kontexte som sa nad tym nezamyslala Scratch popremyslam nad tym.
zatial len tak nepripravene k tomu poviem, ze aj toto patrí k soubiznisu, ktoreho je Toso súčasťou, ak chce byt obcas v radiu a v telke.

imho v kazdom pripade aj pre hranost v radiach a ucast v telke by pre neho bolo lepsie budovat si trpezlivo svoju karieru v trnistej oblasti hudobneho biznisu nez sa ju snazit tahat skratkou cez smrdute baziny show biznisu smile171

out of this world

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 7:25 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Dalide napísal:
a tie fotky sú super, vôbec ho neznevažujú, vyzdvihujú jeho šarm a charizmu Wink Teraz by ale bolo asi vhodné, keby pustil do éteru novú pesničku Rock Rock

este to tak - ved to by bolo atentatom na tu pesnicku Nieee staby dalsi otrepany trik, ktory vo vacsine pripadov sam osebe absolutne nefunguje, alebo dokonca posobi opacne... Wink dovolim si pripomenut, ze nezafungoval ani pri tretom albume MR.Green a pokial viem, nefunguje ani v pripade kolegu pussykillera, ktory sa tiez uz dlhsie prezentuje velmi podobnymi super "sarmantnymi a charizmatickymi" fotkami ( Arrow Pussykiller1, Arrow Pussykiller2 ) ako tie z toho posledneho Tossovho fotoshittingu Hearts ROFL

Naposledy upravil Medvedik dňa Ut máj 16, 2017 10:43 pm, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
aika

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 8:33 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

ROFL Medvedík si tu už vylepuje Puškailerove fotky. ROFL Tuším sem musím dať tú Tošovu najnovšiu, tú tu ešte nemáme. ROFL
Inak nič v zlom, ale na tej prvej fotke sa Puškailer tvári ako Hurvínek a druhá fotka s tým príšerne krivým postojom pôsobí ako fotka na nástenku u ortopéda so špeciálnym zameraním na osteoporózu. Laugh

Scratch Medzi nami ja som ale Dalile vôbec nepochopila tak ako Ty. Laugh

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 9:54 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Wink Medvedík, nemôžeš dať Puškailera ako odkaz? Špeciálne v téme všetky Tošove foto sú tak obrovské fotky niekoho iného rušivé. Dík. Wink

Pridať novú témuZaslať odpoveď

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému