slovensky   English   Deutsch    TV Bezdedoland   Oficiálna stránka Tomáša Bezdedu   Facebook   FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia Registrácia   Prihlásenie Prihlásenie   
 7.10.2017 Banská Bystrica Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Pridať novú témuZaslať odpoveď
Autor Správa
Dalide

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: Pi október 06, 2017 6:42 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Zajtra vystúpi Tomáš na DOD Dopravného podniku mesta Banská Bystrica Rock Rock Gayka
http://www.dpmbb.eu/documents/plagat_dod2017.pdf

PríspevokZaslal: Ut október 10, 2017 10:00 am Odpovedať s citátomNávrat hore

Ahojte, az teraz som sa sem dostala tak sa idem podelit o zazitky z koncertu v BB (Den otvorenych dveri Dopravneho podniku BB).

Veeelmi ma potesilo, ze hra Tomas v BB Gayka a potesilo ma aj stretnutie s Dalide, Elkou a jej Matom. Koncert sme si uzili, aj ked bol kratsi ako zvycajne, bystricania sa mi zdali trosku "prispatejsi" (ale mozno to je len moj dojem) a kym prisiel na rad Tomas, tak sme trosku vymrzli.
Zostava bola trojclenna - Tomas Guitar Player Boris Guitarist basgitara a Peter Bubeník 2 tentokrat na kachone a zahrali Hladam si vlastnu tvar, Krasne krasna, Jailhouse Rock, Let me know, Unos a Maly princ (ak som nieco zabudla tak pardon). A na zaver bolo mile prekvapenie ked moderator Pinďo poprosil Tomasa, aby zaspieval aspon kusok z Eda Sheerana, ktoreho spieval v Tvari. Myslim, ze viacerym nam padla sanka ako to Toso super dal Thumleft Tlieskam (Elka ma aj video dokaz).
Pred Tomasom spievala Lina Mayer, o ktorej potom Tomas vyhlasil, ze by s nou rad naspieval duet - neviem, ci len srandoval ale mohlo by sa to kludne zrealizovat Wink
Po koncerte sme sa chvilku porozpravali o Boyarde - vraj bola riadna zima ked to nakrucali a vobec to nebolo take lahke ako to vyzera v telke Wink) a o novej skladbe - uz sa bude hravat aj na koncertoch smile264 a dufajme, ze aj v niektorych radiach Prosim prosim
Fotky sa pokusim dat co najskor ale vacsina je podobna tej, co dal Tomas na svoj FB.

A este informacia na zajtra - zajtra by mal byt Tomas v Telerane na Markize tak pozerajte ak sa vam da

Salut Hello2

PríspevokZaslal: Ut október 10, 2017 6:54 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

kowalski napísal:
Ahojte, az teraz som sa sem dostala tak sa idem podelit o zazitky z koncertu v BB (Den otvorenych dveri Dopravneho podniku BB).

Veeelmi ma potesilo, ze hra Tomas v BB Gayka a potesilo ma aj stretnutie s Dalide, Elkou a jej Matom. Koncert sme si uzili, aj ked bol kratsi ako zvycajne, bystricania sa mi zdali trosku "prispatejsi" (ale mozno to je len moj dojem) a kym prisiel na rad Tomas, tak sme trosku vymrzli.
Zostava bola trojclenna - Tomas Guitar Player Boris Guitarist basgitara a Peter Bubeník 2 tentokrat na kachone a zahrali Hladam si vlastnu tvar, Krasne krasna, Jailhouse Rock, Let me know, Unos a Maly princ (ak som nieco zabudla tak pardon). A na zaver bolo mile prekvapenie ked moderator Pinďo poprosil Tomasa, aby zaspieval aspon kusok z Eda Sheerana, ktoreho spieval v Tvari. Myslim, ze viacerym nam padla sanka ako to Toso super dal Thumleft Tlieskam (Elka ma aj video dokaz).
Pred Tomasom spievala Lina Mayer, o ktorej potom Tomas vyhlasil, ze by s nou rad naspieval duet - neviem, ci len srandoval ale mohlo by sa to kludne zrealizovat Wink
Po koncerte sme sa chvilku porozpravali o Boyarde - vraj bola riadna zima ked to nakrucali a vobec to nebolo take lahke ako to vyzera v telke Wink) a o novej skladbe - uz sa bude hravat aj na koncertoch smile264 a dufajme, ze aj v niektorych radiach Prosim prosim
Fotky sa pokusim dat co najskor ale vacsina je podobna tej, co dal Tomas na svoj FB.

A este informacia na zajtra - zajtra by mal byt Tomas v Telerane na Markize tak pozerajte ak sa vam da

Salut Hello2

nemam uz co viacej k tomu dodat Gayka som velm rada, ze sa mi podarilo vsetko zariadit tak, ze som sa akcie mohla zucastnit a este radsej som, ze sme boli spolu s Kowalski, Elou a Matom a hlavne s Tomasom Rock Rock Pindovi sme povedali, zeby mohol castejsie vybavit Tomasovi koncert v BB a okoli LOL LOL

úsmev prosím
úsmev prosím

Založený: 26 október 2007

PríspevokZaslal: Ut október 10, 2017 7:57 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

kowalski napísal:

... A na zaver bolo mile prekvapenie ked moderator Pinďo poprosil Tomasa, aby zaspieval aspon kusok z Eda Sheerana, ktoreho spieval v Tvari. Myslim, ze viacerym nam padla sanka ako to Toso super dal Thumleft Tlieskam (Elka ma aj video dokaz). ...

Tak a ja už len pripájam daný "videodôkaz", každý, kto má oň záujem ho nájde tu Arrow Tošo ala Ed Laugh

A pridávam aj ja trošku fotodokumentácie Glasses

Image

Image

Image

Image

Môj BONUS Sunny - baby z folklórneho súboru LOL

Image

Závažia a príťaž bláznom prenecháš
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Dalide

PríspevokZaslal: Ut október 10, 2017 8:53 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Ela:-) napísal:
kowalski napísal:

... A na zaver bolo mile prekvapenie ked moderator Pinďo poprosil Tomasa, aby zaspieval aspon kusok z Eda Sheerana, ktoreho spieval v Tvari. Myslim, ze viacerym nam padla sanka ako to Toso super dal Thumleft Tlieskam (Elka ma aj video dokaz). ...

Tak a ja už len pripájam daný "videodôkaz", každý, kto má oň záujem ho nájde tu Arrow Tošo ala Ed Laugh
Tlieskam Tlieskam bolo to skvelé Hello2 Hello2

pozitívne vyžarovátko

PríspevokZaslal: St október 11, 2017 6:57 am Odpovedať s citátomNávrat hore

Ďakujem dievčence za report, aj fotky. Potešilo Gayka Rock

aika

PríspevokZaslal: Št október 12, 2017 5:37 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Ela:-) napísal:
kowalski napísal:

LOL Super, Tošo vie skvele improvizovať, bolo to vydarené! Smile Hello2
Kočky, ďakujem vám za krásne reportíky a Elke aj za krásne fotečky a videjko, teším sa, že som si mohla trošku užiť tej atmosféry. Gayka

Pridať novú témuZaslať odpoveď

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému