slovensky   English   Deutsch    TV Bezdedoland   Oficiálna stránka Tomáša Bezdedu   Facebook   FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia Registrácia   Prihlásenie Prihlásenie   
 16.12.2017 Čadca - krst CD Vlasty Mudríkovej Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Pridať novú témuZaslať odpoveď
Autor Správa
aika

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: Ne november 19, 2017 9:21 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Neviem, kam to mám dať, tak to dávam sem.LOL

16.12. 2017 o 18.00 hod. v Dome kultúry Čadca Tomáš spolu s Petrom Marcinom pokrstí nové CD Vlasty Mudríkovej Vianoce.

https://www.facebook.com/tomas.bezdeda/notifications/?section=activity_feed&subsection=mention&target_story=S%3A_I355150111353612%3A784824391719513

Založený: 28 máj 2010

PríspevokZaslal: St november 22, 2017 9:58 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

aika napísal:
Neviem, kam to mám dať, tak to dávam sem.LOL

16.12. 2017 o 18.00 hod. v Dome kultúry Čadca Tomáš spolu s Petrom Marcinom pokrstí nové CD Vlasty Mudríkovej Vianoce.

https://www.facebook.com/tomas.bezdeda/notifications/?section=activity_feed&subsection=mention&target_story=S%3A_I355150111353612%3A784824391719513

Tiež som riešila túto dilemu LOL (stránka mi nejde otvoriť Neviem 2) Akcia vyzerá super, srší z nej taká predvianočná atmosféra, už sa neviem dočkať Whee: Hearts
Image
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
janatko

Založený: 19 jún 2010

PríspevokZaslal: Pi november 24, 2017 5:28 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Listky uz kupene Gayka velmi sa tesiiim Whee: Whee: Whee:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
macko333

Založený: 28 máj 2010

PríspevokZaslal: Ne december 17, 2017 10:44 am Odpovedať s citátomNávrat hore

S Janatko a Mackou sme sa včera zúčastnili tohto krásneho príjemného folklórno-rockového večera, kde bolo Vianoce cítiť naozaj všade. Advent Srdcia fanúšikov a obecenstva zaplavila vianočná atmosféra, ktorá opantala aj mňa. Všade zneli rolničky, píšťaly, gajdy a rovnako s krásnou výzdobou dotvárali čaro Vianoc. Snehuliak Flautista Tomáš svojou nádhernou piesňou Vianočný čas taktiež prispel k tejto pohode, pridal ešte Krásne krásnu, Let it snow a Malého princa. Gitarista
Na jeho konte pribudlo ďalšie krstňa, pretože spolu s krstnou mamou Petrom Marcinom, ktorý na prekvapenie publika pokrstil len virtuálne sa stal krstným otcom tohto CD. Anjel 4 Tomáš podotkol, že nabudúce je Vlastička a aj publikum srdečne vítané na krste jeho CD-čka ROFL Tak sa máme na čo tešiť Sunny Jazyk
Keďže Tomáš mal akosi naponáhlo, nezistili sme pocity krstného otca z tejto akcie, z čoho som veľmi sklamaná, Sad 3 Do prkinka :palka: (keďže sme ho nestretli ani na Rockových Vianociach) ale aj napriek tomu som si toto podujatie neskutočne vychutnala.Gayka Po koncerte bol priestor na zábavu, keďže spev a hudba sa šírila z kultúrneho domu minimálne do polnoci.Tanec 7 smile169
Táto akcia nesklamala, bola previazaná humorom, spevom a vianočnou náladou. Hearts Anjel 3 Nechýbali nádherné tradičné i menej tradičné vianočné skladby z CD-čka Vlastičky Mudríkovej i iných interpretov a večer sa zavŕšil tou najkrajšou z najkrajších- Tichou nocou. Ja môžem len s humorom konštatovať, že Tomáš má asi obavy spievať túto pieseň, Laugh lebo rovnako ako v piatok, ani dnes sa spoločnej záverečnej koledy nezúčastnil.smile267 Neviem 2
Na záver už len majte sa krásne a užite si tento predvianočný čas bez stresu a v pokoji Anjel 3 Vianoce Prach
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
Ela:-)
úsmev prosím
úsmev prosím

Založený: 26 október 2007

PríspevokZaslal: Ne december 17, 2017 2:04 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Pri Tichej noci mám obavy, že je to skôr neznalosťou textu piesne Laugh ... možno sa mýlim, ale ja si vždy spomeniem na to legendárne video z vianočného koncertu z Tepličky nad Váhom Scratch Neviem 2 ...

Závažia a príťaž bláznom prenecháš
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Pridať novú témuZaslať odpoveď

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému