slovensky   English   Deutsch    TV Bezdedoland   Oficiálna stránka Tomáša Bezdedu   Facebook   FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia Registrácia   Prihlásenie Prihlásenie   
 film Bohemian Rhapsody Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Pridať novú témuZaslať odpoveď
Autor Správa
aika

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: St október 24, 2018 9:05 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Životopisný fim o Freddiem Mercurym mieri do kín. K nám dorazí o pár dní.

https://hudba.zoznam.sk/spravy/24-10-2018-zivotopisny-fim-o-freddiem-mercurym-mieri-do-kin-k-nam-dorazi-o-par-dni/

V britskej metropole Londýn sa v utorok konala svetová premiéra filmu Bohemian Rhapsody, ktorý odzrkadľuje kariéru britskej rockovej skupiny Queen a jej frontmana Freddieho Mercuryho počas 27 rokov od vzniku formácie až po jeho smrť v roku 1991.
Film Bohemian Rhapsody sleduje Mercuryho vzostup ku sláve a jeho komplikovaný ľúbostný život. Opisuje tiež vznik skupiny Queen a jej hviezdnu kariéru, ktorej vrcholom bolo vystúpenie v rámci dobročinného koncertu Live Aid na slávnom štadióne Wembley v roku 1985. Kapela tam odohrala 24-minútový koncert, ktorý je často uvádzaný ako jedno z najlepších hudobných predstavení v histórii.

Fanúšikovia sa v rámci filmu môžu tešiť aj na rekonštrukciu tohto legendárneho vystúpenia.

...

PríspevokZaslal: So november 24, 2018 12:04 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Film Bohemian Rhapsody. Má svoje úskalia. Už som asi závisláčka od neho. Rolling Eyes ROFL Zatiaľ som ho videla 4 krát a veru si nie som úplne istá, či je to číslo konečné, stále ma to ťahá. LOL Dá sa povedať, že ja do kina nechodievam. Za posledných 32 rokov som bola v kine asi 10 krát. Vrátane týchto posledných štyroch krát na Bohemian Rhapsody. Takže myslím, že už toto vám o niečom napovie. LOL Milovníci Queenu, určite sa poberte na tento film do kina, ten pocit, keď sa ocitnete uprostred koncertu vo filme, je neopísateľný! smile264 Obrovská emócia, nádherné! smile264

A ešte jedna dobrá rada, až si budete vyberať kino, skúste pohľadať také, kde nepredávajú pukance a čípsy, pretože byť celý čas vyrušovaný nejakým chrumaním sprava a zľava uberá z kladných pocitov v kine. Ja som také kino našla a bol to veľký rozdiel v zážitku z filmu. Wink

out of this world

Založený: 02 august 2006

PríspevokZaslal: Ne november 25, 2018 4:49 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

aika napísal:
Film Bohemian Rhapsody. Má svoje úskalia. Už som asi závisláčka od neho. Rolling Eyes ROFL Zatiaľ som ho videla 4 krát a veru si nie som úplne istá, či je to číslo konečné, stále ma to ťahá. LOL ... Milovníci Queenu, určite sa poberte na tento film do kina, ten pocit, keď sa ocitnete uprostred koncertu vo filme, je neopísateľný! smile264

LOL ja som sa na to zatial neodhodlal, lebo mi to pripada take nejake umele Neviem 2
...ale planujem si to niekedy aspon raz pozriet, len si musim k tomu asi najskor najst "vhodne okuliare" LOL

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2018 5:17 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Medvedik napísal:
aika napísal:
Film Bohemian Rhapsody. Má svoje úskalia. Už som asi závisláčka od neho. Rolling Eyes ROFL Zatiaľ som ho videla 4 krát a veru si nie som úplne istá, či je to číslo konečné, stále ma to ťahá. LOL ... Milovníci Queenu, určite sa poberte na tento film do kina, ten pocit, keď sa ocitnete uprostred koncertu vo filme, je neopísateľný! smile264

LOL ja som sa na to zatial neodhodlal, lebo mi to pripada take nejake umele Neviem 2
...ale planujem si to niekedy aspon raz pozriet, len si musim k tomu asi najskor najst "vhodne okuliare" LOL

Wink Poviem Ti to tak, zatiaľ som okolo mňa nepočula negatívnu reakciu. Wink

Pridať novú témuZaslať odpoveď

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému