slovensky   English   Deutsch    TV Bezdedoland   Oficiálna stránka Tomáša Bezdedu   Facebook   FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia Registrácia   Prihlásenie Prihlásenie   
 Totálny offtopic :D Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Pridať novú témuZaslať odpoveď
Autor Správa
Medvedik
out of this world

Založený: 02 august 2006

PríspevokZaslal: Ut november 25, 2014 9:51 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

aika napísal:
Medvedik napísal:
zuzulka napísal:
Medvedík, videjko pre teba. LOL Medvedik 3 https://www.facebook.com/video.php?v=781687855188968&set=vb.187629584594801&type=2&theater

Bear jej, dakujem Ole to je tetka Belka z Arktidy LOL LOL LOL tu sa snehu tak lahko este asi nedockame Laugh

Tak napíš tetke Belke, nech Ti nejaký sneh pošle. LOL A varovať malých nebudeš? Došla by som pozrieť. LOL Medvedik 3

no, bohuzial uz aj v Arktide je toho snehu malo, nie je to tam ani zdaleka take idylicke Nie ja
a synovca obcas varuvam, ale ani to nie je az taka idylka Laugh ROFL
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Ela:-)
úsmev prosím
úsmev prosím

Založený: 26 október 2007

PríspevokZaslal: Ne máj 17, 2015 9:48 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Mám takú otázku... asi dosť odveci na tomto diskusnom fóre, ale nedá mi to... Neviete čo je s Tomášom Bezdedom? Ešte stále spieva? Scratch Toothy3

Závažia a príťaž bláznom prenecháš
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Dalide

Založený: 03 august 2006

PríspevokZaslal: Po máj 18, 2015 9:50 am Odpovedať s citátomNávrat hore

Ela:-) napísal:
Mám takú otázku... asi dosť odveci na tomto diskusnom fóre, ale nedá mi to... Neviete čo je s Tomášom Bezdedom? Ešte stále spieva? Scratch Toothy3
Ahoj Ela LOL aj ja som si uz párkrát položila túto otázku a posledne ma to napadlo včera, keď som videla reklamu na "Mandolina tuor" Rolling Eyes

admin
admin

PríspevokZaslal: Ut máj 19, 2015 9:17 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Žije, žije a aj spieva... trošku mal nejaké zdravotné problémy... ale však ak bude chcieť, povie vám aj sám Salut smile264
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránky
úsmev prosím
úsmev prosím

PríspevokZaslal: Ut máj 19, 2015 9:59 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak to ma teší, lebo ani noviny o ňom nekladú... MR.Green (Tomáš je asi jediný človek ktorého poznám pri ktorom táto slovná "prupovídka" aj dáva zmysel) Laugh

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Lusi
admin
admin

PríspevokZaslal: Ut máj 19, 2015 10:07 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak Toso povedal, ze vam mozem prezradit, ze bol na operacii, lebo mu robili plastiku predneho krizneho vazu v kolene Salut Sunny Ale dufam, ze do najblizsieho koncertu uz bude ok Prosim prosim
...tak a uz ma aj Toso plastiku... a bulvar nic? LOL
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránky
Medvedik
out of this world

PríspevokZaslal: Ut máj 19, 2015 10:19 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Lusi napísal:
Tak Toso povedal, ze vam mozem prezradit, ze bol na operacii, lebo mu robili plastiku predneho krizneho vazu v kolene Salut Sunny Ale dufam, ze do najblizsieho koncertu uz bude ok Prosim prosim
...tak a uz ma aj Toso plastiku... a bulvar nic? LOL

njn, ako sa hovori, sportom k trvalej invalidite Laugh nech radsej viac spieva, to je uzitocnejsie aj bezpecnejsie LOL LOL LOL ...hoci...ehm...mno... smile171 LOL LOL LOL
a v bulvari ved bol alebo bude na mrkvize v reflexe, ci? Scratch LOL
úsmev prosím
úsmev prosím

PríspevokZaslal: So máj 23, 2015 9:14 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Dnes je to presne 7 rokov, čo som bola na svojom prvom bezdedokoncerte Gayka Sunny

Medvedik
out of this world

PríspevokZaslal: Ne máj 24, 2015 1:06 am Odpovedať s citátomNávrat hore

Ela:-) napísal:
Dnes je to presne 7 rokov, čo som bola na svojom prvom bezdedokoncerte Gayka Sunny

hehe, blahozelam Sunny Šampanské Super LOL LOL LOL
no tak u mna to bude tento rok asi uz 10 rokov... Sunny Scratch :think: Laugh ROFL
Medvedik
out of this world

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2015 11:55 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

...patral som trochu po tom, kedy presne to bolo, aby som vedel kedy mam oslavovat tento vyznamny milnik (alebo mylnik Neviem 2 Laugh LOL ) a nasiel som uz len jednu jedinu stopu:
http://www.satcentrum.com/clanky/7081/televizia-joj-pripravi-pre-divakov-najvacsi-den-deti/ :duda: LOL LOL LOL
malo by to teda byt 4.6. - ale to vlastne este ani nebol bezdedokoncert, iba take superstarovske minivystupenie (a bol som tam aj kvoli Katke Koscovej a Martinke Sindlerovej) Razz LOL
pociatok svojho koncertneho bezdedoletopoctu by som datoval az na 29.5.2006 - to bol uz riadny vlastny akusticky koncert s Mariom Tomankom Rock Rock a zhodou okolnosti som sa vtedy prvy raz osobne stretol aj s Tomaskom, Adelkou, Lusi aj Facinkou Bear Sunny LOL ...a este s "lienkou", no ta sa z BZDL uz akosi vytratila Neviem 2
tak toto desatrocne jubileum oslavim az/uz buduci rok :shifty2: Idea dufam, ze opat na nejakom skvelom koncerte Supz LOL LOL LOL
Lusi
admin
admin

PríspevokZaslal: St máj 27, 2015 2:10 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak ja som bola na prvom samostatnom Tosovom koncerte 8.9.2005 v Ziline, ale prvy krat som ho pocula nazivo spievat na Supertour (to neviem kedy bolo) Whee:
aika

PríspevokZaslal: St máj 27, 2015 8:50 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Lusi napísal:
Tak ja som bola na prvom samostatnom Tosovom koncerte 8.9.2005 v Ziline, ale prvy krat som ho pocula nazivo spievat na Supertour (to neviem kedy bolo) Whee:

Aj ja som bola prvý krát na Tošovi na Supertour! Whee: Oj, to už je dávno! LOL

out of this world

PríspevokZaslal: St máj 27, 2015 8:58 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Lusi napísal:
ale prvy krat som ho pocula nazivo spievat na Supertour (to neviem kedy bolo) Whee:

tak to bolo asi 30.4. alebo 1.5.2005 - tu sa o tom zachoval celkom podareny report agentury SITA
http://www.zilina.sk/?page=ukazspravu&id=1342 loool
Jedenástka finalistov Slovensko hľadá Superstar zavítala cez uplynulý víkend v rámci Supertour do Žiliny - rodného mesta Tomáša Bezdedu a Mira Jaroša, ktorý býva pri Žiline. V zaplnenej Športovej hale na Bôriku sa počas dvoch koncertov zišli fanúšikovia všetkých vekových kategórií, rodičia tancujúci spolu s deťmi a aj vozičkári. V dave bolo tiež vidieť vyradeného finalistu Íra z reality show Mojsejovci, momentálne redaktora jedného zo žilinských rádií, okolo ktorého sa zhŕkli jeho obdivovateľky. Koncert odštartoval odpočítavaním divákov a pokrikom "Chceme Vás". Veľké ovácie zožal domáci Tomáš Bezdeda, ktorého vítal transparent "Toško si super". Diváci spolu s ním spievali Malého princa, či Hľadám. Búrlivé ovácie zožala aj Martina Šindlerová, či prvá slovenská Superstar Katka Koščová. Publikum priviedol do varu Robo Mikla so svojim rebelským prejavom a vyprskávaním vody na divákov z fľaše, z ktorej si odpíjal. Zaujal aj "striptíz" Martina Kelecsényiho, ktorý odhodil košeľu do davu a na hrudi odhalil nápis Žilina. Diváci si spolu s Mirom Jarošom zatancovali pri hite Boro boro a zaspievali spolu s nádejnými spevákmi "hymny" súťaže Kým vieš snívať a Teraz je ten správny čas. Úspech zaznamenal aj prídavok v podaní všetkých jedenástich "Ó maňo" . Priazeň a potlesk divákov, ktorí svojich miláčikov mohli vidieť aj na dvoch veľkoplošných obrazovkách, dostali všetci jedenásti. Publikum z koncertu odchádzalo spokojné.

LOL LOL LOL LOL
aika

PríspevokZaslal: St máj 27, 2015 9:19 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

Medvedik napísal:
Lusi napísal:
ale prvy krat som ho pocula nazivo spievat na Supertour (to neviem kedy bolo) Whee:

tak to bolo asi 30.4. alebo 1.5.2005 - tu sa o tom zachoval celkom podareny report agentury SITA
http://www.zilina.sk/?page=ukazspravu&id=1342 loool

LOL LOL LOL LOL

Tak už sme mali desiate výročie, prečo sme neoslavovali?! Crying LOL

Založený: 19 jún 2010

PríspevokZaslal: Št máj 28, 2015 7:40 pm Odpovedať s citátomNávrat hore

aj ja som zalovila v archíve,môj prvý koncert bol auguste 2006, ešte mám v živej pamäti ako som ani nedýchala,kedˇ som ho konečne videla naživo :bezdedomie: LOL LOL LOL ale tiež mám malé výročie,v júni to bude 5 rokov čo som v Bezdedolande LOL LOL
Pridať novú témuZaslať odpoveď

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému